O portalu

Podstawowe informacje

Innowacje to portal który powstał z myślą o promowaniu nowoczesnych rozwiązań w różnych aspektach naszego życia. Technologia stała się już jednym z elementów dnia codziennego. Korzystamy ze smartfonów, komputerów, mamy inteligentne telewizory. Nie zwracamy jednak uwagi na to jak technologia wpływa na nasze życia. Nowoczesne przejścia dla pieszych, widny, systemy zarządzania ruchem. To wszystko jest obok nas. Dlatego na stronie Innowacje przeczytasz o firmach i przedsięwzięciach wykorzystujących nowoczesne technologie. Być może znajdziesz tu rozwiązania które będą inspiracja na poprawę komfortu Twojego życia.

O Autorze

Michał Konieczny – Urodzony w Olsztynie obecnie mieszkający w Elblągu. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej. Ukończył kierunek informatyczny. Obecnie zajmuje się projektowanie oprogramowania dla urządzeń i maszyn. Swój wolny czas bardzo wykorzystuje na uprawianie sportu. Piłka nożna oraz rower. Jest także fanem gier komputerowych. Portal Innowacje to dla niego projekt o który myślał od dawna ale nie miał czas go zacząć. Teraz kiedy strona powstała nie będzie już wymówek.

Dodatkowe informacje

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą lub chciałbyś aby tekst o Twojej firmie pojawił się na naszej stronie możesz się ze mną skontaktować za pomocą formularza kontaktowego lub wysyłając mail pod adres kontakt@innowacje.elblag.pl. Na wszystkie maile staram się odpowiedzieć do 24 godzin. Osoby chcące współpracować z serwisem proszone są o zaznaczenie tego w temacie wiadomości. Bardzo dziękuje.